Dominika & Bartosz | wesele Villa Love

Roztańczone wesele pod Krakowem

 

Dominika i Bartosz a.k.a. Młoda i Greku – para którą połączyła wspólna pasja – taniec. Taniec nie byle jaki bo jeden z najbardziej wymagających – break dance. Oboje potrafią zrobić na parkiecie cuda ze swoim ciałem, co z resztą widać na zdjęciach z ich niezwykłego, roztańczonego wesela.

  Zaproszeni goście to, poza rodziną, w większości przyjaciele z tanecznego  świata.  Łatwo sobie wyobrazić co działo się na parkiecie! Po prostu nieustający ogień 🙂 Nawiasem mówiąc, sam też należałem niegdyś to tego grona, poświęcając się tanecznej pasji przez wiele lat. Podczas tworzenia reportażu z tego pięknego wydarzenia, miałem świetną okazję spotkać się ze znajomymi z dawnych lat.

 

Wesele Villa Love

 

Jako miejsce na swoje wesele Dominika i Bartosz wybrali niesamowicie klimatyczne i niebanalne miejsce jakim jest Villa Love. Sala weselna oferuje na piękne, stylowe wnętrza zwieńczone ogromnym tarasem z którego rozprzestrzenia się piękny widok na wzgórze lanckorońskie oraz okoliczne lasy. Będąc tam czułem się jak w Toskanii a nie kilkanaście kilometrów pod Krakowem.

 


Stylowe wesele na Zamku Królewski w Niepołomicach – KLIK

 


 

kolejny wpis

Gosia & Adrian | Sesja ślubna w Tatrach | Hala Gąsienicowa